Na Kontaktoni

Rruga "Vangjel Noti" , Laprake & Rruga "Jordan Misja" , Tirane, Shqiperi.
info@skrap2007.al
+355 67 203 6326

Orari

 • E Hene  08:00 – 17:00
 • E Marte  08:00 – 17:00
 • E Merkure  08:00 – 17:00
 • E Enjte  08:00 – 17:00
 • E Premte  08:00 – 17:00
 • E Shtune  08:00 – 17:00
 • E Diele  08:00 – 12:00

Na Lini Nje Mesazh

  Shenim: Te dhenat tuaja jane konfidenciale dhe te sigurta.

  Vendndodhja